Новини
1 грудня
Ефект "дешевої реклами". Чому не варто ризикувати.
Зовнішня реклама – "дешево", але не якісно.

Що таке вивіска або, взагалі, зовнішня реклама? Це – праця творчого колективу, який розпочинає цей процес з розробки  дизайну або макету після детальної діагностіки та замірів! Технолог  запропонує Вам  перелік тих матеріалів, які гарантовано призначені у використанні в певних умовах. Виробничий участок з дотриманням всіх норм блискавично виконає цю роботу. А майстри монтажу встановлять вивіску так, що вона з перших хвилин почне радувати  і працювати на Ваш прибуток!

Вартість зовнішньої реклами – це є сукупність слідуючих факторів, які включають в себе собівартість матеріалів, податки  та прибуток за виконану роботу. Враховуючи економічний стан та загальне ціноутворення на рекламному ринку ми гарантуємо, що наши ціни є найнижчими в регіоні! Ми маємо поточне злагоджене виробництво, яке значно скорочує собівартість, без компромісу до якості. Матеріали, які ми використовуємо – це матеріали на 60 %  європейських виробників, інша частина хоч і вироблена в Азії, але є гарантовано якісним продуктом. Світлодіодна підсвітка, яка використовується на нашому виробництві – є професійним продуктом таких виробників як ELF, Osram. 

Чому Ви можете знайти подібну продукцію, але на відсотків 20-30 дешевше? Тому, що Вас просто вводять в оману майстри-одноденки, які гарантовано здешевлять собівартість за рахунок неякісних матеріалів. Тільки на неякісних світлодіодах ( як правило такі купуються на ринках і призначені вони для побутового використання, ) собівартість вивіски зменшується на 10-15 %. Строк експлуатації такої вивіски 6-12 місяців, або як повезе. Ви ніколи не отримаєте від цих "майстрів" жодної підтримки або гарантії на роботи. І ніхто з них подібних на займеться ії ремонтом або реставрацією, бо занадто малий прибуток від такої операції. Щоденно ми отримуємо заявки на ремонти або реставрацію вивісок – і більша частина вже непридатна та потребує повної заміни електричної частини. На свою роботу ми надаємо гарантію мінімум на 1 рік. За домовленністю з клієнтами розширюємо ії до 3 років.

Ми гарантуємо що наша продукція – якісна, відповідає всім вимогам та має гарантію! Ми пишаємось своім колективом профессіоналів та цінимо кожного клієнта!! Ми завжди підем на зустріч, запропонуємо безліч варіантів, але ніколи не будемо руйнувати принципи своєї роботи – завжди робити все якісно, робити для Вас так, щоб Ваші відгуки були тільки позитивними. Запевняємо, що навіть про невеликому бюджеті ми допоможемо підібрати той варіант, який Вас влаштує. 

Дякуємо за співрацю своїм постійним та новим клієнтам! Завжди раді Вам!