Папір

Папір

Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Бумага
Папір – один із основних матеріалів широкоформатного друку. Він використовується в інтер'єрі та в умовах вулиці. Завдяки матеріалам європейського виробництва та якісному та насиченому друку продукція від ПП "АртВіжн" завжди яскрава та здатна задовольнити вимоги замовника по будь-яким критеріям. Постери, плакати, схеми, афіши та репродукції – гарантія якості від нашої типографії широкоформатного друку.
Замовити дзвінок
Опис:

Папір BlueBack (БлюБек) характеризуэться  такими важливими якостями, як стійкість до  уф-випромінюваннь, температурних коливань, вітрових нагрузок та вологи.  Міцність цього матеріалу дозволяє використовувати його для друку  великих постерів. Зворотній бік виконаний в голубому кольорі, що не дає матеріалу просвічувати фон основи – темних чи яскравих кольорів.

Папір Citylight (торгівельної марки Skylight,  вир-ва Іспанія) – преміальний продукт  для indoor реклами. Плакати та навіть шпалери, віддруковані на ньому  ідеальний результат для інтер'єрного використання або оформлення торгівельних приміщень. 

Scroll Matte PP Paper 150 gr – матова поліпропіленова плівка для різнопланового використання. Забезпечує якісний друк з яскравою кольоропередачею . Має високу щильність та не розтягується. 

Фотопапір  призначений для  оформлення інтер'єрів та якісної рекламної продукції. На ньому  друкуємо фотоекспозиції та фотопортрети  великого формату. За рахунок низького поглинання фарби та  відбіленної структури  зображення ярке та насичене з високою деталізацією.

 

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.