Плівка

Плівка

Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Пленка
Оперативний та якісний друк на плівці. Сучасні екосольвентні та уф-принтери. Якісна сировина від німецького виробника фірми ORAFOL. Зовнішнє використання до 3-років завдяки європейським чорнилам.Ламінування друку захисними плівками на ламінаторі KALA (Франція).
Замовити дзвінок
Опис:

Плівки – один з кращих матеріалів для друку зовнішньої реклами невеликого і середнього розміру. Друк на самоклеючих плівках проводиться дуже швидко, а можливості колірної гами досить широкі, для того, щоб повною мірою реалізувати всі ваші побажання.

Тільки якісні плівки від компанії Orafol (Німеччина) 

Від розкладу роботи до оформлення габаритного транспорту чи напольної графіки – віддрукуємо та якісно змонтуємо в найкоротші строки. 

Працюємо на сучасних принтерах MIMAKI (Японія)  і тільки з оригінальними  комплектуючими та фарбами, що і надалі дозволяю нам залишатися лідерами галузі в регіоні. 

Наші клієнти – це майже вся географія України. Щоденно здійснюємо відправки в усі напрямки, де маємо постійних вдячних клієнтів: Київ, Одеса, Кропивницький, Біла Церква, Львів, Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Дніпро, Харків та інш. 

Коллектив молодих та  творчих співробітників  працює для Вас і заради Вашого успіху!!!

 

 

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.