Текстильні конструкції

Текстильні конструкції

Текстильні алюмінієві конструкції - це сучасний варінт презентації товарів та послуг! Використовуючи їх в вітринах або в інтер'єрі отримуєте безмежні можливості в реалізації ваших проектів в світловому або несвітловому варіанті.   Відеообзор виготовлення текстильних конструкцій Ви зможете проглянути за цією силкою.

Замовити дзвінок
Опис:

Використовуючи в виробництві текстильних систем алюмінієвий профіль Protextil ми маємо можливість виготовити конструкції з загальними розмірами до 3мх50 м. Конструкції поділяються на світлові та несвітлові.

Вони дуже легкі і монтуються на будь-яку основу. Монтаж зображення дуже простий та швидкий, що значно економить Ваші кошти та час. Зміну зображення може зробити будь-хто, навіть не маючи для цього спеціального досвіду. А це дуже актуально в наш час, коли наймати монтажні бригади - дорого та довго. Транспортується зображення в рулонному вигляді і легко розрівнюється при натяжці. 

Для друку на тканині застосовуємо технологію рулонного уф-друку. Зображення нереально чітке та яскраве, а при внутрішньому підсвічуванні - насичене та реалістичне.  

При необхідності перевезти та змонтувати конструкцію на новому місці чи в інше місто треба затратити мінімум зусиль - розкрутити кути і кріплення, зібрати все в невеликий компактний пакунок і вона зменшується в десяткі разів. при цьому ціна пересилки стає мінімальною, а ресурс збірки-розбірки практично необмежений.

Їх легко переносити з місця на місце, легка алюмінієва конструкція міцна та солідно виглядає в будь-якому інтер'єрі.

Залишились питання?

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Надіслати